Ta oferta pracy jest nieaktualna od 213 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Konsultant Systemu enova 365

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Soneta Sp. z o.o.

    Soneta Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. System jest doceniony przez 9 500 Klientów i dystrybuowany przez 230 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Podczas piętnastoletniej historii Firmy, jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez: wykorzystywanie najnowszych technologii, oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu.

    Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym Pracodawcą.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Numer referencyjny: TECHN/11/2017/458
    Opis stanowiska:
    • uczestnictwo w rozwoju aplikacji enova365 w zakresie funkcjonalności technicznych i systemowych;
    • tworzenie i przeprowadzanie scenariuszy testowych do aplikacji enova365;
    • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń dotyczących działania aplikacji;
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej;
    • wsparcie techniczne i merytoryczne partnerów handlowych;
    • prowadzenie szkoleń merytorycznych.
    Wymagania:
    • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat);
    • podstawowa umiejętność programowania w języku C#;
    • bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows;
    • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP;
    • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych, dokładność i spostrzegawczość;
    • efektywna komunikatywność, otwartość w prowadzeniu rozmów;
    • znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure).

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;
    • znajomość rozwiązań Office 365, SharePoint, TFS.
    Oferujemy:
    • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • pracę stacjonarną w siedzibie firmy;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • poszerzanie wiedzy i umiejętności;
    • dostęp do nowoczesnych technologii;
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    Kandydatów wyrażających zgodę na wykorzystanie ich CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Soneta sp. z o.o.,. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zwłaszcza przechowywanie mojego CV, przez Soneta sp. z o.o., ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków, Polska w celu skorzystania z tych danych w trakcie kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez ww. Administratora danych osobowych.