Starszy Konsultant Systemu enova 365

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-17
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2017-12-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Soneta Sp. z o.o.

Soneta Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. System jest doceniony przez 9 500 Klientów i dystrybuowany przez 230 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Podczas piętnastoletniej historii Firmy, jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez: wykorzystywanie najnowszych technologii, oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu.

Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym Pracodawcą.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: TECHN/11/2017/458
Opis stanowiska:
  • uczestnictwo w rozwoju aplikacji enova365 w zakresie funkcjonalności technicznych i systemowych;
  • tworzenie i przeprowadzanie scenariuszy testowych do aplikacji enova365;
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń dotyczących działania aplikacji;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • wsparcie techniczne i merytoryczne partnerów handlowych;
  • prowadzenie szkoleń merytorycznych.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat);
  • podstawowa umiejętność programowania w języku C#;
  • bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Windows;
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP;
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych, dokładność i spostrzegawczość;
  • efektywna komunikatywność, otwartość w prowadzeniu rozmów;
  • znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure).

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;
  • znajomość rozwiązań Office 365, SharePoint, TFS.
Oferujemy:
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • poszerzanie wiedzy i umiejętności;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Kandydatów wyrażających zgodę na wykorzystanie ich CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Soneta sp. z o.o.,. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zwłaszcza przechowywanie mojego CV, przez Soneta sp. z o.o., ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków, Polska w celu skorzystania z tych danych w trakcie kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez ww. Administratora danych osobowych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się