Starszy Konsultant Technology Risk

PwC

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy systemów informatycznych i procedur stosowanych w działach informatycznych badanych firm oraz ocena ich zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami;

  • ocena bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych;

  • ocena efektywności zarządzania działami IT;

  • ocena systemów kontroli wewnętrznej procesów IT;

  • przegląd procesów IT lub biznesowych pod kątem ryzyka i testowanie powiązanych z nimi mechanizmów kontrolnych a także ich optymalizacja;

  • wdrażanie systemów kontroli wewnętrznej w systemach IT dla procesów biznesowych oraz finansowo-księgowych;

  • analizy funkcjonowania systemów billingowych dla największych firm telekomunikacyjnych w Polsce pod względem poprawności rozpoznawania przychodów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: kierunek ekonomiczny, ekonomiczny z elementami informatyki, informatyczny lub pokrewne);

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w jednym z obszarów:

  • audyt i ocena ryzyka biznesowego;

  • audyt wewnętrzny (IT lub procesy biznesowe);

  • znajomość SOX;

  • usługi doradcze związane z analizą procesów biznesowych lub IT;

  • bezpieczeństwo informacji;

  • dobrą znajomość j. angielskiego;

  • wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne;

  • mile widziana znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy dużych zbiorów danych, podstaw finansów i rachunkowości, procesów biznesowych;

  • certyfikat CISA będzie zaletą.

To oferujemy

  • rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w bardzo szerokim zakresie, od audytu i zarządzania ryzykiem po biznesowe doradztwo operacyjne;

  • udział w rozwojowych projektach przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;

  • nowe umiejętności i poznanie różnorodnych organizacji – tak jakbyś za każdym razem pracował w innym miejscu;

  • praca z najlepszymi specjalistami z branży, zdobywanie doświadczenia i uczenie się od najlepszych;

  • bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;

  • odbywanie dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • karta multisport

Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Nasz zespół, Technology Risk, zajmuje się doradztwem w zakresie procesów, systemów i organizacji obszaru IT. Identyfikujemy, analizujemy oraz zarządzamy ryzykiem biznesowym oraz informatycznym dla klientów z różnych sektorów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy