Starszy konsultant w departamencie audytu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

działa na rynku od 10 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

STARSZY KONSULTANT W DEPARTAMENCIE AUDYTU
Miejsce pracy: Poznań

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunkach związanych z rachunkowością i finansami,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • rocznego doświadczenia zawodowego w księgowości lub audycie,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • poczucia obowiązku, konsekwencji w działaniu,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy z klientem i zespołem,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excela,
  • doświadczenie w audycie mile widziane,
  • zaawansowana ścieżka zdobywania uprawnień biegłego rewidenta będzie dodatkowym atutem.

Twoje obowiązki:

  • udział w badaniach sprawozdań finansowych i przeglądach ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie dokumentacji z badań i przeglądów,
  • współpraca z biegłym rewidentem,
  • bieżący kontakt z klientem,
  • planowanie pracy w ramach prowadzonego projektu audytorskiego,
  • zarządzanie grupą konsultantów podczas projektu.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
umowę o pracę
wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta i/lub ACCA
cykliczne szkolenia
zawodowe

pracę w młodym
i dynamicznym zespole
programy świadczeń pracowniczych
wyjazdy szkoleniowo-
integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Termin spływu aplikacji:
       10.12.2017 r.

Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UHY ECA S.A. zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się