Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

starszy konsultant w dziale doradztwa

Grafton Recruitment

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy audytorskiej badającej spółki GPW, poszukujemy specjalisty na stanowisko starszego konsultanta w dziale doradztwa.

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projektach doradczych dla Klientów zewnętrznych (doradztwo księgowe, finansowe due diligence, wyceny, MSSF)

  • możliwy udział w projektach audytowych

  • wspieranie i rozwijanie kontaktów z Klientami

  • nadzorowanie i wsparcie w rozwoju młodszych członków zespołu

  • wsparcie w przygotowywaniu ofert dla Klientów

Wymagania pracodawcy

  • min. 2 lata doświadczenia w audycie zewnętrznym lub wewnętrznym

  • wykształcenie wyższe

  • wiedza nt. polskich oraz międzynarodowych standardów rachunkowości

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE, w szczególności Excel

  • znajomość języka angielskiego na poziomie, umożliwiającym swobodną komunikację biznesową i udzielanie Klientom informacji zwrotnej

  • zdolności analityczne

  • zdolności interpersonalne

  • dobra organizacja czasu, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

  • doświadczenie w doradztwie księgowym lub due diligence/transakcyjnym lub w wycenach

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę lub inna forma współpracy dostosowana do oczekiwań

  • pakiet benefitów, obejmujący: Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

  • możliwość rozwoju oraz awansu z jasno określoną ścieżką kariery

  • udział w ciekawych, krajowych i międzynarodowych projektach

  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta

  • praktyczny program szkoleń, w tym udział w szkoleniach dla biegłych rewidentów, szkoleniach wyjazdowych, sieciowych webinariach

  • pracę w jednym z biur w Krakowie, Katowicach lub Warszawie, w otwartym i przyjaznym zespole

  • wspólne wyjścia, świętowanie ważnych wydarzeń, indywidualnych sukcesów i innych okazji