Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konsultant w zespole B+R+I

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne opracowywanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi konkursów w tym: założeń biznesowo merytorycznych dla wybranych instrumentów wsparcia (fundusze krajowe i europejskie); informacji merytorycznych oraz administracyjno-prawnych; budżetów i modeli finansowych wraz z opisami i uzasadnieniami planowanych wydatków; biznesplanów i harmonogramów realizacji projektów wraz z kamieniami milowymi; analiz rynku, konkurencji, strategii cenowych, wrażliwości; opisów personelu projektowego, zgodnie z wytycznymi konkursów

  • Samodzielna organizacja niezbędnej dokumentacji oraz koordynacja i finalizacja procesów administracyjnych z partnerami, instytucjami pośredniczącymi, zespołami badawczymi i technicznymi

  • Uczestnictwo w panelach eksperckich przeprowadzanych przez niezależne komisje oceny projektów

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami i oddziałami, w tym z personelem projektowym w ramach prowadzonych przez Spółkę projektów – w szczególności dbałość o poprawną interpretację przez personel projektowy, rozliczeniowy i księgowy założeń technologicznych i finansowych zdefiniowanych w dokumentacji aplikacyjnej, w celu właściwego ich wdrożenia w rzeczywistość badawczo-biznesową

  • Monitoring programów krajowych i europejskich współfinansujących działalność badawczo-rozwojową i inwestycyjną

  • Analiza i opiniowanie koncepcji projektów badawczo-rozwojowych oraz inwestycyjnych w kontekście możliwości pozyskania dofinansowania ze źródeł zewnętrznych

  • Analiza potrzeb CBRTP i partnerów zewnętrznych oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań biznesowych z zakresu funduszy krajowych i europejskich

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w opracowywaniu kompletu dokumentacji aplikacyjnej w procesie pozyskiwania dotacji ze środków krajowych oraz unijnych na rzecz projektów o charakterze badawczo-rozwojowym i wdrożeniowym. Doświadczenie w firmach konsultingowych będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność redagowania tekstów – swoboda w operowaniu słowem, umiejętność budowania matrycy logicznej projektu wraz z uzasadnieniem potrzeby realizacji projektu

  • Umiejętność tworzenia budżetów, modeli finansowych, oceny opłacalności projektów inwestycyjnych

  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym i partnerem naukowym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w języku obcym (poziom B2 lub wyższy)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane profile ekonomiczne, finansowe, techniczne)

  • Znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy europejskich

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Kreatywność, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dokładność, terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów i znajomość systemu SL2014 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy w dogodnym punkcie komunikacyjnym

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjną podstawę oraz premie w zależności od osiągniętych rezultatów

  • Świetną atmosferę pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta MultiSport

O nas

CBRTP to prywatny hub R&D dostarczający oszczędności procesowe oraz usprawnienia technologiczne partnerom przemysłowym. Opracowujemy rozwiązania biznesowe na zamówienie wykorzystując innowacyjne technologie, doświadczenie kadry w pracach B+R, osiągnięcia naukowe z własnych laboratoriów, a także współpracę z ekspertami i naukowcami z wiodących ośrodków badawczych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Realizujemy obecnie projekty o łącznym budżecie ponad 200 milionów złotych z partnerami z branż takich jak przetwórstwo tworzyw sztucznych, motoryzacja, robotyka, budownictwo, energetyka

  • Tworzymy technologie odznaczające się innowacyjnością w skali globalnej

  • Każdy pracownik może zainicjować projekt (premiujemy aktywność i pomysłowość)

  • Umożliwiamy rozwój na własnym stanowisku, jak i w innych obszarach działalności Spółki

  • Umożliwiamy rozpoczęcie lub kontynuowanie działalności naukowo-badawczej