Starszy Konsultant w zespole Doradztwa Biznesowego i Zarządzania Innowacjami

Crido Taxand Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej (studia wykonalności/ biznes plany/ wniosek o dofinansowanie/ inne wymagane dokumenty) dla wybranych instrumentów wsparcia (fundusze UE i inne programy pomocowe oraz programy Komisji Europejskiej)
  • analiza i ocena projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, z zakresu ochrony środowiska pod kątem możliwości kwalifikacji do otrzymania wsparcia oraz pod kątem doboru potencjalnych programów wsparcia
  • monitoring informacji o nowych mechanizmach wsparcia, programach wsparcia, naborach wniosków oraz bieżących zmianach w ramach instrumentów pomocowych
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących Funduszy UE i innych źródeł pomocy publicznej
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami publicznymi (polskimi oraz unijnymi) dot. pomocy publicznej, programów wsparcia itp.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie przy przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej
  • wykształcenie wyższe (preferowane Ekonomia, Finanse i rachunkowość, kierunki techniczne)
  • znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE
  • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość Excela i Power Pointa będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analizy złożonych dokumentów
  • umiejętność formułowania właściwych wniosków i precyzyjnych opinii w ramach konkretnego stanu faktycznego
  • otwartość i elastyczność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia
  • umiejętność zarządzania czasem i organizowania własnej pracy oraz pracy zespołu projektowego

To oferujemy

  • umowę o pracę z przejrzyście określoną ścieżką kariery
  • uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach dla podmiotów z różnych sektorów
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)
  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Crido Taxand Sp. z o.o.

Praca w zespole projektowym w procesie ubiegania się o dofinansowanie z dostępnych instrumentów pomocy publicznej, w tym przede wszystkim z Funduszy UE, jak również innych dostępnych źródeł finansowania (budżetu krajowego, programów wspólnotowych i międzynarodowych) dla przedsiębiorstw.

Starszy Konsultant w zespole Doradztwa Biznesowego i Zarządzania Innowacjami, Warszawa