Starszy Konsultant w zespole Doradztwa Podatkowego (CIT, Polska Strefa Inwestycji)

Crido Taxand Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie wniosków o wydanie decyzji o wsparciu

  • przygotowanie projektów opinii, wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji, skarg do sądów administracyjnych

  • umiejętność zarządzania projektami

  • aktywność w zakresie identyfikacji możliwości sprzedażowych

  • rozwój działalności spółki w zakresie doradztwa podatkowego

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w zakresie doradztwa podatkowego (zwłaszcza CIT)

  • wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne

  • biegła znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność analizy materiałów o charakterze ekonomiczno-prawnym

  • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia

  • tytuł doradcy podatkowego byłby dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę nad ciekawymi i rozwijającymi projektami, które pozwalają pogłębić doświadczenie oraz rozwój w danej dziedzinie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • atrakcyjny pakiet benefitów: pakiet sportowy, prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne