Logo Pracuj.pl

Starszy Konsultant w zespole Podatków Pośrednich

PwCO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i nadzór nad przygotowaniem projektów pism, porad oraz innej korespondencji,
  • Analiza przepisów, interpretacji oraz orzecznictwa w celu oceny skutków podatkowych i regulacyjnych określonych transakcji,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • Udział w przeglądach podatkowych,
  • Bieżący kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na ich pytania.

Nasze wymagania

  • 2-4 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym/dziale podatkowym, w szczególności w zakresie podatków pośrednich,
  • Znajomość polskich przepisów podatkowych,
  • Umiejętność identyfikowania problemów i aktywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Umiejętność poprawnego, logicznego formułowania porad i pism w języku polskim i angielskim,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji z klientami oraz współpracownikami,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office.

To oferujemy

  • Bardzo dobre możliwości rozwoju wiedzy merytorycznej i tzw. kompetencji miękkich,
  • Praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • Bardzo dobra atmosfera pracy,
  • Elastyczne godziny pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Starszy Konsultant w zespole Podatków Pośrednich, Kraków