Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Konsultant w Zespole Podatkowym w obszarze cen transferowych (Senior Tax Consultant)

ACCREO Sp. z o.o.

  • Próżna 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Próżna 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo dla klientów spółki w zakresie planowania podatkowego w obszarze cen transferowych;

  • sporządzanie dokumentacji podatkowej cen transferowych;

  • przygotowywanie rynkowych wycen aktywów, w tym znaków towarowych;

  • określanie obszarów ryzyka i pomoc we wdrażaniu prawidłowej metodologii cen transferowych w transakcjach krajowych i międzynarodowych;

  • przygotowywanie modeli finansowych;

  • przygotowywanie analiz ekonomicznych;

  • wsparcie w trakcie kontroli podatkowych i skarbowych, w tym przygotowywanie dokumentacji potwierdzającej stanowisko klienta;

  • analiza przepisów podatkowych, orzecznictwa i prasy podatkowej;

  • współpraca z klientami oraz kontakty z instytucjami publicznymi w imieniu klientów spółki.

Nasze wymagania

  • 3- 4 letnie doświadczenie w zakresie cen transferowych;

  • znajomość regulacji w zakresie cen transferowych i wytycznych OECD poparte praktycznym doświadczeniem doradczym w tym zakresie;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • umiejętności komunikacyjne, dbałość o atmosferę pracy w zespole;

  • zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków;

  • otwartość, inicjatywa i chęć poszukiwania nowych rozwiązań;

  • wykształcenie wyższe;

  • b.dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie; znajomość innego języka lub języków obcych będzie dodatkowym atutem;

  • b.dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia przy prowadzonych projektach;

  • zaplanowaną ścieżkę kariery;

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o ofertę benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie);

  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy;

  • dogodną lokalizację w ścisłym centrum.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Accreo tworzą ludzie niezwykle kreatywni, z inicjatywą, zaangażowaniem, doskonale ze sobą współpracujący. Od 10 lat świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, pozyskiwania funduszy europejskich i business restructuring. Naszą dewizą jest najwyższa jakość prowadzonych projektów oraz spełnienie możliwie wszystkich oczekiwań klientów. Dlatego proponowane przez nas rozwiązania są zawsze indywidualizowane i podyktowane przede wszystkim potrzebami klienta. Staramy się być możliwie jak najbardziej kreatywni i skuteczni. Współpracujemy z rozpoznawalnymi firmami, wspierając je w prowadzeniu działalności i towarzysząc w podejmowaniu decyzji biznesowych zarówno codziennych, jak i strategicznych. Mamy bogate i różnorodne doświadczenie, dobrze znamy realia biznesowe, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie.

Przewiń do profilu firmy