Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Starszy Konsultant w zespole podatku dochodowego od osób fizycznych

PwC

  • Swobodna 1, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 31 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PwC

Swobodna 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów doradczych z obszaru PIT i ZUS dla firm i pracowników - w szczególności w obszarze wdrażania i przeglądów struktur wynagradzania.

  • Rozliczenia w zakresie podatku PIT i ubezpieczeń społecznych cudzoziemców oddelegowanych do pracy w Polsce i Polaków oddelegowanych do pracy za granicą.

  • Kontakty z klientem (e-mailowy/telefoniczny) oraz kontakty (e-mailowy/telefoniczny) z innymi biurami PwC na świecie

  • Kontakty telefoniczne z urzędami skarbowymi i ZUSem

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie;

  • Wysokie umiejętności analityczne;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne;

  • Min 3 lata doświadczenia w pracy w doradztwie w obszarze podatku dochodowego od osób fizycznych i ZUS, w tym Doświadczenie w realizacji projektów dotyczących struktur wynagradzania.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów,

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy,

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

Tak się u nas pracuje