Oferta pracy

Crido Taxand Sp. z o.o.

Starszy Konsultant w zespole Podatku od Nieruchomości

Crido Taxand Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • wielowątkowa analiza zagadnień pod kątem podatku od nieruchomości – wraz pozostałymi członkami zespołu wspólne określanie strategii działania, które jest najlepsze w danym przypadku

  • przygotowanie projektów pism na potrzeby postępowań podatkowych, kontroli podatkowych, a także pism procesowych w postępowaniach przed sądami administracyjnymi

  • przygotowanie projektów opinii

  • przegląd orzecznictwa i profesjonalnej prasy podatkowej pod kątem realizowanych projektów (research)

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych analiz

  • prowadzenie kontaktu z przedstawicielami organów podatkowych w ramach prowadzonych projektów

  • współpraca z biegłymi z zakresu oceny technicznej poszczególnych obiektów

  • udział w wizjach lokalnych

Nasze wymagania

  • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • minimum 3-4 letnie doświadczenie w pracy w zakresie postępowań podatkowych lub w zakresie podatku od nieruchomości

  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • podstawowa umiejętność analizy materiałów o charakterze technicznym

To oferujemy

  • umowę o pracę z przejrzyście określoną ścieżką kariery

  • pracę w profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole

  • udział w ciekawych projektach w zakresie postepowań oraz kontroli podatkowych jak również niekonwencjonalne podejście do zagadnień z zakresu podatku od nieruchomości

  • zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie w doradztwie podatkowym

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)

  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Szukamy osób pełnych zaangażowania, otwartych na współpracę, szukających nowych wyzwań. Stawiamy na pracę zespołową oraz przejrzystą komunikację. Oferujemy możliwość rozwoju w różnych obszarach podatkowych: CIT, M&A, VAT, PIT, Specjalne Strefy Ekonomiczne/ Polska Strefa Inwestycji, Ceny Transferowe, Podatek od Nieruchomości lub Postępowania Podatkowe. Praca w naszej firmie umożliwia poznanie wielu aspektów działalności największych firm oraz grup kapitałowych w Polsce i na świecie. Jesteśmy doradcami, nie audytorami. Jesteśmy polską firmą konsultingową. Dzięki przynależności do międzynarodowej organizacji Taxand wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu również za granicą.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli lubisz podatek od nieruchomości, nie boisz się trudnych zagadnień prawnych jak i lubisz się spierać - aplikuj do nas!

W związku z rozwojem specjalizacji działu TAX w Crido w obszarze podatku od nieruchomości, obecnie poszukujemy konsultanta/ ki mającego doświadczenie w zakresie podatku od nieruchomości (PON).

Z uwagi na różnorodność klientów Crido w obszarze podatku od nieruchomości, w zakres Twoich obowiązków będzie wchodzić zarówno całościowa analiza merytoryczna zagadnień z zakresu tego podatku jak i wsparcie w toku kontroli i postępowań.

Wspieramy zarówno biznes jak i samorządy – co daje nam unikalną perspektywę na rynku. Do zagadnień problematycznych podchodzimy kompleksowo, pamiętając, że nie tak łatwo jest „przenieść fabrykę” od której elementów należy zapłacić PON. Dlatego wyjątkowo istotne jest opracowanie odpowiedniej strategii i indywidulane podejście – tak aby osiągnąć konsensus miedzy interesem biznesu a samorządowego organu podatkowego.

Szukamy osób pełnych zaangażowania, otwartych na współpracę, szukających nowych wyzwań. Stawiamy na pracę zespołową oraz przejrzystą komunikację.

Jeżeli chcesz brać udział w niekonwencjonalnych projektach dotyczących podatku od nieruchomości, pracować z fajnymi ludźmi, potrafisz wykazać się inicjatywą i kreatywnością, a zarazem chcesz być elementem zespołu, na którego kształt i kierunek rozwoju będziesz mieć faktyczny wpływ – aplikuj do Crido!