Starszy Konsultant w Zespole Real Estate/Transaction Services

PwCO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole Transakcyjnym Real Estate, wspierającego największe fundusze inwestycyjne rynku nieruchomości w kompleksowych transakcjach nieruchomościowych w Polsce i CEE;
  • udział w projektów due diligence – analizach finansowych spółek z branży nieruchomości, realizowanych dla największych i najbardziej znanych inwestorów na rynku nieruchomości;
  • przygotowywanie złożonych analiz i znaczących sekcji raportu dla Klienta, w tym identyfikowanie kluczowych czynników wartości, oceny rzeczywistej rentowności oraz kluczowych ryzyk spółek będących właścicielami nieruchomości komercyjnych lub deweloperów;
  • identyfikacja kwestii wpływających na wycenę spółki lub posiadanych przez nią nieruchomości.

Nasze wymagania

  • bardzo dobre zrozumienie finansów przedsiębiorstw;
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale audytu lub zespole obsługi transakcji;
  • mile widziane doświadczenie w obszarze nieruchomości;
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i interpersonalne;
  • biegła znajomość MS Excel i MS PowerPoint;
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność pracy w grupie oraz doświadczenie w pracy projektowej;
  • duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;
  • mile widziane kwalifikacje ACCA lub CFA.

To oferujemy

  • pracę i rozwój w wiodącej firmie doradczej o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej wśród wysokiej klasy specjalistów;
  • możliwość pracy dla renomowanych klientów międzynarodowych z branży nieruchomości;
  • bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostęp do e-learningu, baz wiedzy, mentoringu/coachingu;
  • wsparcie w uzyskiwaniu/kontynuowaniu kwalifikacji zawodowych (ACCA, CFA).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

Starszy Konsultant w Zespole Real Estate/Transaction Services, Warszawa