Starszy Konsultant w zespole TAX Litigation (Postępowań Podatkowych i Sądowych)

Crido Taxand Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • wielowątkowa analiza sporów podatkowych – wraz pozostałymi członkami zespołu wspólne określanie strategii działania, które jest najlepsze w danym przypadku

  • przygotowywanie projektów pism na potrzeby postępowań podatkowych, kontroli podatkowych, a także pism procesowych w postępowaniach przed sądami administracyjnymi

  • przygotowywanie projektów opinii, wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji

  • przegląd orzecznictwa/ doktryny i profesjonalnej prasy podatkowej pod kątem realizowanych projektów (research)

  • analiza działalności klientów i mechanizmów występujących w danej branży – w kontekście konsekwencji sporu podatkowego

  • nadzór merytoryczny nad młodszymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w zakresie postępowań podatkowych

  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność analizy materiałów o charakterze ekonomiczno-prawnym

  • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia

  • otwartość na pracę w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę z przejrzyście określoną ścieżką kariery

  • aktywny udział w ciekawych projektach w zakresie postepowań oraz kontroli podatkowych

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz poznania charakterystyki pracy w firmie doradczej

  • aktywny udział w różnorodnych projektach dla podmiotów z różnych sektorów

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko II metra)

  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Crido Taxand Sp. z o.o.

Szukamy osób pełnych zaangażowania, otwartych na współpracę, szukających nowych wyzwań. Stawiamy na pracę zespołową oraz przejrzystą komunikację. Oferujemy możliwość rozwoju w obszarze Postępowań Podatkowych i Sądowych - nasz zespół liczy około 30 osób.

Praca w CRIDO umożliwia poznanie wielu aspektów działalności największych firm oraz grup kapitałowych w Polsce i na świecie. Jesteśmy doradcami, nie audytorami, dzięki czemu prowadzone przez nas projekty są różnorodne, a wachlarz usług oferowanych naszym klientom wykracza poza standardowe czynności okołoprocesowe czy kontrolne.

Jesteśmy polską firmą konsultingową. Dzięki przynależności do międzynarodowej organizacji Taxand wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu również za granicą.

Jeżeli lubisz wyzwania, myślisz nieszablonowo i rozumiesz, że „podatki” mają wiele wymiarów, a spór podatkowy może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie biznesu – aplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy