Starszy Konsultant – wdrożenia systemów BI/EPM/FCPM

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.08.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 09.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    FlexiSolutions tworzy i wdraża nowoczesne systemy informatyczne wspierające CFO w dostarczaniu strategicznej wartości dla biznesu oraz pomagające zarządom i kluczowym menedżerom implementować najlepsze praktyki zarządcze umożliwiające osiąganie celów strategicznych.

    Opierając się na światowych trendach stworzyliśmy i stale rozwijamy Platformę Zarządzania Efektywnością FlexiSolutions - kompleksowy zestaw rozwiązań informatycznych wspierających firmy w doskonaleniu informacji zarządczej oraz efektywnym wdrażaniu zmian i innowacji. Nasze systemy umożliwiają optymalizację i automatyzację procesów zamknięcia miesiąca, raportowania zarządczego, budżetowania, dekompozycji strategii i zarządzania poprzez cele oraz zarządzania projektami.
    (raportowanie, budżetowanie, konsolidacja)
    Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)
    nr ref.: FS/SK-BI-EPM-FCPM-FS/08.2018

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Konsultanta dołączy do zespołu odpowiedzialnego za wdrożenia oferowanych przez nas rozwiązań IT. Starszy Konsultant uczestniczyć będzie we projektach związanych z wdrożeniem systemów wspierających raportowanie zarządcze i finansowe, konsolidację, budżetowanie czy prognozowanie. W ramach zadań projektowych odpowiadać będzie między innymi za projektowanie i tworzenie raportów i formatek planistycznych, budowę mechanizmów integracji z systemami źródłowymi oraz szkolenia i wsparcie dla użytkowników po stronie Klienta.

    Profil zawodowy:

    Poszukujemy osób posiadających praktyczne doświadczenie w projektowaniu systemów raportowania finansowego, raportowania zarządczego, budżetowania i prognozowania (moduły finansowo-księgowe systemów ERP, systemy BI/EPM/FCPM) oraz szukających nowych wyzwań zawodowych i możliwości intensywnego rozwoju zawodowego.

    • wykształcenie wyższe związane z profilem stanowiska (IT / Ekonometria / Finanse / Rachunkowość),
    • praktyczną znajomością zagadnień raportowania finansowego i controllingu potwierdzoną co najmniej 5 letnim doświadczeniem zawodowym,
    • doskonałą znajomość MS Excel i umiejętność pracy z liczbami,
    • dobrą znajomość języka SQL i umiejętność wykorzystania w procedurach przetwarzania danych.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia pracownika,
    • stałą możliwość poszerzania kompetencji poprzez realizację ciekawych projektów dla wiodących polskich przedsiębiorstw,
    • wysoki stopień samodzielności i odpowiedzialności,
    • pracę w zintegrowanym, nastawionym na wspólne osiąganie celów biznesowych zespole,
    • indywidualnie dostosowane ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
    Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć prześlij swoje CV klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom