Oferta pracy

Starszy Kontroler Finansowy

Talenthouse HR Advisory

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, nowoczesnej i szeroko znanej marki odzieżowej, istniejącej na rynku od ponad 20 lat i odnoszącej sukcesy nie tylko w Polsce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie budżetu rocznego, forecastów, planów długofalowych oraz kontrola ich realizacji.

  • Pomoc w opracowaniu jasnego planu finansowego, stanowiącego podstawę strategii biznesowej.

  • Tworzenie analiz finansowych, kontrola wskaźników, odchyleń, kalkulacji oceniających projekty inwestycyjne oraz rozliczanie kosztów ich realizacji.

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla Inwestora i Zarządu.

  • Raportowanie kosztów oraz analizowanie rentowności produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień zapewniających ciągłe doskonalenie w organizacji.

  • Dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej.

  • Udział w parametryzacji i wdrożeniu systemu informatycznego w obszarze kontroli zarządczej.

  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych.

  • Przygotowywanie danych dla Działu Księgowości dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych.

  • Uczestnictwo w projektach realizowanych przez Dział Finansowo – Księgowy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, rachunkowość). Dodatkowo preferowane posiadanie odpowiednich kwalifikacji finansowych (ACCA/CIMA).

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w procesach finansowych i controllingowych), mile widziane doświadczenie w branży retail.

  • Wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych.

  • Wysoka świadomość procesów biznesowych, umiejętność ich identyfikowania oraz inicjowania nowych rozwiązań.

  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

  • Doskonała komunikacja i umiejętność pracy zespołowej.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Orientacja na działanie i dążenie do wyników dzięki doskonałym umiejętnościom organizacyjnym.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus duża samodzielność.

  • Pracę z ciekawymi ludźmi przy ciekawych projektach międzywydziałowych.

  • Rozwój merytoryczny i zdobywanie nowych kompetencji.

Chcemy, aby Twój kontakt z TALENTHOUSE był jak wycieczka w góry: ekscytująca ale również bezpieczna i wyposażona w dobry sprzęt i kompetentnego przewodnika. Po prostu w dobrym stylu!

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Wszystkie szczegółowe informacje zostaną przekazane zainteresowanym kandydatom w czasie rozmowy telefonicznej lub na spotkaniu rekrutacyjnym.