Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

1033

Starszy Kontroler Finansowy

Wyser - PL

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Starszy specjalista (Senior)
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Starszy Kontroler FinansowyNumer ref.: 1033

Naszym klientem jest firma z grupy kapitałowej z branży produkcyjno-handlowej.

Poszukujemy samodzielnego Kontrolera do wspołpracy z Dyrektorem Finansowym. Pod Starszym Kontrolerem będzie 2 analitykow finansowych.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie terminowego dostarczania informacji finansowej dla kierownictwa społki
  • Przygotowanie i kontrola budżetu oraz prognoz dla zdefiniowanych obszarow działalności we wspołpracy z ich kierownikami w tym rownież analiza kosztow, identyfikacja ryzyka, analiza odchyleń od budżetu - dla całej Grupy
  • Analizowanie rentowności według produktow, kanałow dystrybucji, klientow itp.,
  • Przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisow aktualizacyjnych,
  • Wsparcie zarządzania cash flow w społkach oraz przygotowywanie analiz oraz raportow dotyczących cash flow
  • Okresowe raportowanie do społki matki według MSR
  • Pełnienie roli partnera dla właścicieli poszczegolnych linii biznesowych w zakresie zapewnienia rentowności ich biznesu
  • Bieżące wsparcie CFO w przeprowadzeniu transformacji procesow finansowo-kontrolingowych w firmie, m.in. wdrażanie narzędzi w obszarze kontrolingu i księgowości, optymalizacji kosztowych i procesowych.
  • Przygotowywanie raportow i analiz ad-hoc zgodnie z założeniami i potrzebami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)
  • Min 4 letnie doświadczenie w obszarze finansow/kontrolingu w Grupie kapitałowej
  • Praktyczna wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz usprawniania procesow finansowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi i narzędziami BI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia: Biegły Rewident / ACCA /CIMA

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dodatkowe szkolenia
  • Dodatkowy urlop dla rodzicow
  • Możliwa praca hybrydowa

#LI-RS1

Ogłoszenie archiwalne