Oferta pracy

Starszy Księgowy AP z językiem niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable),

  • księgowanie faktur od kontrahentów,

  • wykonywanie płatności manualnych

  • księgowanie zaliczek

  • opracowywanie wezwań do zapłaty

  • uzgadnianie sald z dostawcami,

  • zadania związane z zamknięciem miesiąca,

  • przygotowywanie raportów i zestawień księgowych,

  • kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami oraz lokalnymi działami (księgowym, fachowym) w Niemczech.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w finansach, księgowości,

  • wymagane doświadczenie w księgowości, w tym doświadczenie w SSC minimum 2 lata,

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min.B2),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość SAP, MS Office, Excel itd. to mocny atut,

  • orientacja na klienta,

  • dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów,

  • proaktywna postawa.

To oferujemy

  • pracę zdalną (również po pandemii)

  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,

  • kultura organizacyjna oparta na szacunku i zaufaniu,

  • szeroki i elastyczny pakiet benefitów,

  • zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy i inspirującym środowisku pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstała w kwietniu 2016 roku jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting), z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania. Spółka skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich organizacji Grupy Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

Przewiń do profilu firmy