Logo Pracuj.pl

Starszy Księgowy AP z językiem niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable),
  • księgowanie faktur od kontrahentów,
  • wykonywanie płatności manualnych
  • księgowanie zaliczek
  • opracowywanie wezwań do zapłaty
  • uzgadnianie sald z dostawcami,
  • zadania związane z zamknięciem miesiąca,
  • przygotowywanie raportów i zestawień księgowych,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami oraz lokalnymi działami (księgowym, fachowym) w Niemczech.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w finansach, księgowości,
  • wymagane doświadczenie w księgowości, w tym doświadczenie w SSC minimum 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min.B2),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość SAP, MS Office, Excel itd. to mocny atut,
  • orientacja na klienta,
  • dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów,
  • proaktywna postawa.

To oferujemy

  • pracę zdalną (również po pandemii)
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • kultura organizacyjna oparta na szacunku i zaufaniu,
  • szeroki i elastyczny pakiet benefitów,
  • zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy i inspirującym środowisku pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji

1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstała w kwietniu 2016 roku jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting), z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania. Spółka skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich organizacji Grupy Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

Starszy Księgowy AP z językiem niemieckim, lubuskie