Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Księgowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 25.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rejon Utrzymania i Budowy Dróg Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Weryfikowanie dokumentów pod kątem merytorycznym oraz rachunkowym,
    • Księgowanie różnego typu dokumentów w księdze głównej,
    • Czynne uczestnictwo w procesie rozliczania podatku VAT oraz CIT,
    • Rozliczanie  RMK czynnych oraz biernych, oraz ewidencja Środków Trwałych,
    • Bieżąca kontrola kont rozrachunkowych,
    • Tworzenie zleconych analiz oraz zestawień finansowych,
    • Rozwiązywanie bieżących problemów przy wsparciu Głównego Księgowego,
    • Współpraca oraz merytoryczne wzmocnienie struktur działu księgowego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości,
    • Minimum 3 lata doświadczenia pracy w pełnej księgowości,
    • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz KSR,
    • Dobra znajomość przepisów z zakresu podatku VAT,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
    • Zdolność budowania pozytywnej atmosfery współpracy,
    • Mile widziana znajomość oprogramowania Comarch Optima,
    • Mile widziani kandydaci mogący podjąć współpracę w trybie pilnym.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • Ciekawą pracę w niepozbawionej wyzwań branży budowlanej oraz produkcyjnej,
    • Komfortowe warunki pracy w biurowcu o wysokim standardzie na terenie Krakowa,
    • Przyjazną oraz kameralną atmosferę pracy w kilkuosobowym dziale,
    • Możliwość przystąpienia do grupowych ubezpieczeń dodatkowych oraz prywatnej opieki medycznej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.