Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Księgowy/Księgowa P2P (PtP)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Starszy Księgowy/Księgowa P2P (PtP) - Senior Accountant

    Workplace: Katowice

    Zadaniai:

    • Stanowisko w dziale płatności klienta
    • Tworzenie i weryfikacja kont dostawców
    • Przetwarzanie przychodzących faktur, w tym dopasowanie zamówień
    • Przygotowanie i przetwarzanie płatności
    • Obsługa stałych transakcji, zarządzanie depozytami, środkami pieniężnymi
    • Śledzenie i weryfikacja odchyleń w procesie płatności
    • Audyt raportu wydatków, pilnowanie płynności
    • Przygotowywanie i przeglądanie rozliczeń międzyokresowych P2P

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów i rachunkowości (licencjat i wyższe)
    • Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie rachunkowości i finansów (doświadczenie w środowisku SSC będzie atutem)
    • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • Dobra znajomość MS Office (MS Excel)
    • Doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
    • Umiejętności analityczne , umiejętności rozwiązywania problemów pracy pod presją czasu
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

    Nasz klient oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość wykorzystywania obcego języka na co dzień
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe godziny pracy (8:00-16:00 lub 9:00-17:00)
    • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, talony żywieniowe i inne)
    • Dodatkowe kursy i szkolenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )