Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Księgowy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Unitop jest producentem i dystrybutorem słodyczy – głównie sezamków, chałwy i krówek. Firma sprzedaje swoje produkty zarówno jako prywatne marki jak i rozwija sprzedaż pod własna marką. Sprzedaje je w Polsce i na całym świecie poprzez wybranych dystrybutorów.

    Unitop ma plany ekspansji na nowe rynki zbytu, chce również umocnienia swojej pozycji na istniejących rynkach i w rezultacie podwojenia wielkości firmy w ciągu najbliższych kilku lat. Szukamy starszego księgowego, który dołączy do nas i będzie uczestniczył w rozwoju naszej firmy.
    Miejsce pracy: Łódź

    Podstawowe obowiązki:

    • Kontrola poprawności i zgodności z przepisami wystawianych faktur sprzedaży.
    • Księgowanie faktur od dostawców
    • Udział w procesie księgowego zamykania miesiąca.
    • Przygotowanie bezpośrednich księgowań w księdze głównej , w tym rezerw.
    • Udział w przygotowaniu raportów grupowych, deklaracji podatkowych oraz rocznych sprawozdań finansowych.
    • Prowadzenie miniprojektów związanych z usprawnianiem procesów księgowych oraz zaangażowanie przy wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych

    Wymagane umiejętności:

    • Pozytywna energia i inicjatywa
    • Umiejętność adatacji do zmian
    • Sumienność,  dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Komunikatywność oraz umiejętność prezentacji informacji

    Wymagane wykształcenie i doświadczenie:

    • Wykształcenia wyższe – najlepiej rachunkowe lub finansowe
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Samodzielnego Księgowego w spółce prowadzącej pełną księgowość.
    • Znajomości systemów księgowych (mile widziany SIMPLE) oraz MS Office, w szczególności Excela - poziom zaawansowany
    • Dobrej znajomość przepisów rachunkowości oraz prawa podatkowego
    • Doświadczenia w sporządzaniu rozliczeń podatkowych, a także w składaniu deklaracji podatkowych, w tym VAT i CIT
    • Dobrej znajomości języka angielskiego

    Kluczowe Kompetencje:

    • Przekonywanie & Wywieranie wpływu;
    • Umiejętność skutecznego komunikowania się, prezentowania informacji -  na wszystkich poziomach organizacji (również komunikacja z osobami z poza działu finansowego)
    • Komunikacja
    • Zdolność aktywnego słuchania, szukania informacji i zadawania pytań
    • Umiejętność analitycznego myślenia: Analiza numeryczna, analiza kont i rozrachunków

    Zapewniamy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość korzystania z zakładowego funduszu socjalnego
    • Uczestnictwo w szkoleniach
    • Pracę w przyjaznym środowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    KLAUZULA INFORMACYJNA
    ORAZ KLAUZULE ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O ZATRUDNIENIE
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych są Zakłady Przemysłu Cukierniczego z siedzibą w Łodzi 90-959 przy ul. A. Struga 61, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi –Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000042274 (dalej jako: „Spółka”).

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 108), dalej jako: „KP” oraz w zakresie danych innych niż wskazane w art. 221 KP, w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako: „RODO”.

    W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

    Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 2 lat.

    Ma Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych wskazanych w art. 221 KP będzie skutkował brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Przetwarzanie innych danych niż w art. 221 KP możliwe jest tylko w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, ale podanie tych danych nie jest obowiązkowe.

    Spółka może przetwarzać podane przez Panią/Pana dane osobowe tylko do zakończenia procesu rekrutacji. Oznacza to, że wszelkie podane przez Pana/Panią dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, co uniemożliwi nawiązanie kontaktu i ewentualnej współpracy po tym okresie w przypadku prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeżeli zgadza się Pani/Pan, aby Spółka mogła wykorzystać Pani/Pana dane osobowe także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o  zaznaczenie poniższej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. W przypadku braku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych Pana/Pani dane osobowe zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a brak zgody nie będzie skutkował niekorzystnym traktowaniem osoby ubiegającej się o  zatrudnienie, a także nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

    Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt z administratorem danych pod adresem [email protected]

    W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych dane osobowe przetwarzane na podstawie zgody zostaną usunięte.