Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Księgowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych, m.in. projektów wieloserwerowych, systemów e-commerce, platform B2B, B2C, portali oraz aplikacji mobilnych. Realizujemy również działania marketingowe, pozwalające zwiększyć zainteresowanie marką klienta i samym produktem wśród kilku milionów odbiorców. Stawiamy na kompleksowość i profesjonalizm.

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa płacowa, kadrowa i prowadzenie ksiąg rachunkowych,
    • Sporządzenie informacji o zaliczce miesięcznej na podatek dochodowy od osób prawnych, rejestrów dla potrzeb podatku od towarów i usług, deklaracji VAT, GUS,
    • Przygotowywanie zestawienia obrotów i sald, RZS, kont analitycznych oraz bilansu za dany okres rozliczeniowy,
    • Przygotowywanie sprawozdania finansowego, CIT-8,
    • Obsługa kontroli podatkowych i audytów finansowych,
    • Prowadzenie kontaktów z instytucjami budżetowymi.

    Wymagania i umiejętności:

    • Dyspozycyjność 160h w miesiącu,
    • Wykształcenie wyższe z zakresu Rachunkowości i Finansów lub pokrewne,
    • Dostępność od 01.04.2019 r.
    • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość polskich standardów rachunkowości, przepisów prawa podatkowego,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym wykonywanie ww. obowiązków,
    • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego Excel.
    • Samodzielne obsługiwanie dowolnego programu księgowego i płacowego.

    Oferujemy:

    • Elastyczny czas pracy,
    • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy (komputer, telefon),
    • Swobodę i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • Brak dress code’u
    • Miłą atmosferę w zgranym zespole.
    Aplikacje należy składać klikając w przycisk Aplikuj.

    Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AppVerk Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-351, na ul. Zakręt 8. Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji w tym ocena kwalifikacji oraz umiejętności kandydata w celu wyboru osoby odpowiedniej do pracy na stanowisku wskazanym w ofercie rekrutacyjnej. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego IOD, Katarzyny Muszyńskiej na adres [email protected]