Logo Pracuj.pl

Starszy Księgowy / Senior Accountant / Team Leader

EGGER BiskupiecO firmie

EGGER Biskupiec

Św. Józefa 1

Biskupiec-Kolonia Druga

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych z ustawą o rachunkowości
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, sprawozdań grupowych według międzynarodowych standardów rachunkowości oraz współpraca z audytorami
  • Udział w realizowaniu obowiązków podatkowych wynikających z przepisów o podatku CIT i VAT
  • Współudział we wdrażaniu i przestrzeganiu polityki cen transferowych oraz sporządzaniu dokumentacji cen transferowych
  • Ścisła współpraca z Centrum Usług Wspólnych i wszystkimi komórkami organizacyjnymi w ramach Grupy w celu zapewnienia efektywnego przepływu informacji
  • Koordynowanie zadań i procesów w obszarze rachunkowości
  • Udział w projektach z zakresu rachunkowości jako lider lub członek zespołu
  • Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych
  • Tworzenie nowych oraz usprawnianie istniejących procesów księgowych, współpraca w zakresie automatyzacji pracy działu
  • Kierowanie małym zespołem pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w średniej lub dużej firmie
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość systemów klasy ERP – doświadczenie z SAP będzie atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest bezwzględnym warunkiem zatrudnienia
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność dotrzymywania terminów, pracy w szybko zmieniającym się środowisku oraz ustalania priorytetów
  • Umiejętności analityczne i umiejętności wyciągania jasnych wniosków
  • Zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Oferta

Tworzymy więcej z drewna. Naszych 10100 pracowników w 10 krajach pracuje z pasją, dbając o nasze wartości rodzinne i ducha innowacyjności. Tak wytwarzamy materiały do produkcji mebli i aranżacji wnętrz, konstrukcji drewnianych, a także podłogi laminowane. Dzięki nieustannej innowacyjności rozszerzamy katalog naszych produktów, zdobywamy nowe rynki oraz tworzymy interesujące perspektywy rozwoju dla każdego, kto u nas pracuje.

Starszy Księgowy / Senior Accountant / Team Leader, Św. Józefa 1, Biskupiec-Kolonia Druga