Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Księgowy/ Starsza Księgowa GL - Fixed Assets

Devire

10 00011 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, jednej z amerykańskich firm z branży IT z siedzibą w centrum Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Accountant w dziale General Ledger - głównie Fixed Assets.

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z przepisami lokalnymi oraz regulacjami US GAAP

  • Przygotowywanie i zatwierdzanie księgowań

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami dotyczącymi kwestii podatkowych, statystycznych i regulacyjnych

  • Zadania związane z procesem zamknięcia rozliczeniowego miesiąca, kwartału, roku

  • Rozliczanie i uzgadnianie kont bilansowych

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Księgowego Księgi Głównej lub w Controllingu/Audycie

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej

  • Doświadczenie w pracy w programie SAP będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność oraz zaangażowanie

Pracodawca oferuje

  • Odpowiedzialne stanowisko w nowo powstającym dziale, w globalnej firmie o stabilnej branży

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Poznania, w trybie hybrydowym - elastycznie

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy