Logo Pracuj.pl

Starszy Księgowy/ Starsza Księgowa

MDDP OutsourcingO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

MDDP Outsourcing

Sobieskiego 11

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie oraz księgowanie dokumentów.
  • Rozliczanie podatkowe spółki.
  • Rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych.
  • Kontakt z klientem i urzędami.
  • Zastępowanie team leadera w kontakcie z klientami.
  • Współpraca z asystentami, młodszymi księgowym i księgowymi.
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca.
  • Współpraca przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich i międzynarodowych.
  • Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy w księgowości.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny.
  • Elastyczne godziny początku i zakończenia pracy.
  • Kartę MultiSport i firmowe starty w imprezach biegowych (np. Runmageddon).
  • Narzędzia i możliwość pracy zdalnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy zespołowej.
  • Dofinansowanie szkoleń SKWP, Akademii Biznesu, ACCA itp.
  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.
  • Smart-casual dress code.
  • Świetną lokalizację biura przy stacjach metra Rondo Daszyńskiego w Warszawie lub niedaleko dworca PKP w Katowicach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.

Starszy Księgowy/ Starsza Księgowa, Sobieskiego 11, Katowice