Oferta pracy

Starszy Księgowy/ Starsza Księgowa

MDDP OutsourcingO firmie

  • Sobieskiego 11, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

MDDP Outsourcing

Sobieskiego 11

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie oraz księgowanie dokumentów.

  • Rozliczanie podatkowe spółki.

  • Rozwiązywanie problemów księgowo-podatkowych.

  • Kontakt z klientem i urzędami.

  • Zastępowanie team leadera w kontakcie z klientami.

  • Współpraca z asystentami, młodszymi księgowym i księgowymi.

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca.

  • Współpraca przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich i międzynarodowych.

  • Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy w księgowości.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny.

  • Elastyczne godziny początku i zakończenia pracy.

  • Kartę MultiSport i firmowe starty w imprezach biegowych (np. Runmageddon).

  • Narzędzia i możliwość pracy zdalnej.

  • Przyjazną atmosferę pracy zespołowej.

  • Dofinansowanie szkoleń SKWP, Akademii Biznesu, ACCA itp.

  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.

  • Smart-casual dress code.

  • Świetną lokalizację biura przy stacjach metra Rondo Daszyńskiego w Warszawie lub niedaleko dworca PKP w Katowicach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.

Przewiń do profilu firmy