Starszy Księgowy / Starsza Księgowa

Accace Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne realizowanie projektów księgowych dla Klientów, w tym zagranicznych spółek

  • Nadzór nad małym zespołem

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, cyklicznych raportów dla Klientów

  • Kalkulacja CIT; kalkulacja podatku odroczonego; przygotowywanie deklaracji VAT

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)

  • Współpraca i stały kontakt z Klientami, także w języku angielskim

  • Analizowanie przepisów i doradztwo w zakresie realizowanych zadań

  • Budowanie partnerskich relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Zarządzanie)

  • Min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad finansowo - księgowych oraz przepisów prawa podatkowego

  • Doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz raportów

  • Znajomość systemów księgowych (mile widziana znajomość Microsoft Dynamics Navision)

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację z Klientami

  • Umiejętności analityczne; dokładność, systematyczność, samodzielność

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę hybrydową

  • Język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy

  • Kartę Multisport finansowaną przez pracodawcę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Miejsce pracy:

Cybernetyki 10, Mokotów, Warszawa

Accace Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingowo-doradczą, działającą w ramach globalnej grupy Accace, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce działamy od 12 lat wykorzystując potencjał i praktyczne doświadczenie sieci ponad 600 ekspertów łączących swoją wiedzę w ramach interdyscyplinarnych zespołów. Kompleksowość oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, pozwala nam przełamywać standardy i oferować innowacyjne rozwiązania dla ponad 2 000 Klientów, niezależnie od branży oraz skali ich biznesu.

Accace Circle

Accace działa na arenie międzynarodowej jako Accace Circle - społeczność biznesowa tworzona przez uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych, oparta na wspólnych wartościach zapewniających najwyższą jakość obsługi. Dzięki zaangażowaniu ponad 2000 specjalistów dostępnych w 40 krajach zapewniamy zintegrowane wsparcie dla 10 000 Klientów, głównie międzynarodowych firm średniej wielkości z listy Fortune 500 reprezentujących różne sektory gospodarki, przygotowując ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie.

Przewiń do profilu firmy