Logo Pracuj.pl

Starszy Księgowy / Starsza Księgowa

Vistra PolandO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość dalszego rozwoju zawodowego (ścieżki karier)
  • Wsparcie w poszerzaniu wiedzy: szkolenia, możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje, możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia wewnętrzne
  • zwrot kosztów licencji zawodowych
  • nowoczesne biuro

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w ponad 80 biurach na całym świecie pracuje blisko 5 000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Starszy Księgowy / Starsza Księgowa, Łódź