Oferta pracy

ALTO

Starszy Księgowy/Starsza Księgowa - Senior Accountant

ALTOO firmie

  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 25 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych klientów ALTO Accounting;

  • sporządzanie miesięcznych/kwartalnych bilansów, rachunków wyników oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • wyliczanie podatku CIT i VAT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT);

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów dla organów państwowych (GUS, NBP);

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, GUS, audytorzy itd.;

  • nadzorowanie i weryfikacja pracy zespołu księgowych;

  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze klientów;

  • bieżąca komunikacja z klientami w kwestiach związanych z obsługą księgowo-rachunkową.

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość);

  • 4-5 letniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowości wewnętrznej i/lub biurze rachunkowym na samodzielnym stanowisku;

  • doświadczenia i wiedzy w zakresie sporządzania deklaracji (CIT, VAT) oraz sprawozdań do NBP

  • doświadczenia w zakresie sporządzania rocznych sprawozdań finansowych,

  • doświadczenia w dekretowaniu i księgowaniu dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek itp.);

  • dobrej znajomości systemów finansowo-księgowych klasy ERP (znajomość programu enova365 będzie dodatkowym atutem) oraz pakietu MS Office;

  • praktycznej znajomości przepisów z dziedziny prawa podatkowego;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • komunikatywności – praca w zespole i z Klientami;

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki;

  • rzetelności, skrupulatności, samodzielności i odpowiedzialności.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • wynagrodzenie i ofertę pracy adekwatną do zajmowanego stanowiska;

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów;

  • pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy oraz wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe.

  • pracę zdalną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

ALTO

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 100 pracowników. Wciąż się rozwijamy, szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować, napisz do Nas: [email protected]

Przewiń do profilu firmy