Oferta pracy

Starszy Księgowy \ Starsza Księgowa

UPC Polska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania:

  • Analiza aspektów finansowych i podatkowych związanych z bieżącą działalnością

  • Ewidencjonowanie transakcji spółki na podstawie odpowiedniej dokumentacji księgowej, w szczególności związanych z majątkiem trwałym

  • Ewidencyjne rozliczanie projektów inwestycyjnych, sporządzanie analiz inwestycji rozpoczętych

  • Naliczanie, analizowanie i księgowanie miesięcznej amortyzacji dla celów bilansowych jak i podatkowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z polityką firmy i zasadami prawa bilansowego i podatkowego

  • Sporządzanie zestawień i danych niezbędnych do sporządzania sprawozdań finansowych jak też na cele zarządcze

  • Monitorowanie przestrzegania procedur kontrolnych

  • Przedstawianie rekomendacji zmian związanych z procesami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego

  • Masz doświadczenie w pracy ze specjalistycznymi aplikacjami księgowo-finansowymi

  • Bardzo dobrze znasz polskie przepisy podatkowe i bilansowe (mile widziane ukończenie kursów z tego zakresu)

  • Znasz standardy rachunkowe IFRS

  • Bez problemów komunikujesz się w języku angielskim

  • Dobrze organizujesz pracę własną i umiesz ustalać priorytety priorytety

  • Posiadasz zdolności analityczne

  • Cechuje Cię rzetelność, skrupulatność, wysoka motywacja, inicjatywa i chęć poszukiwania usprawnień

Mile widziane

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem usług cyfrowych w Polsce w perspektywicznej branży

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Benefity dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)