Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Księgowy / Starsza Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów o różnym profilu i reprezentujących różne branże. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój szerokiego zakresu umiejętności i zdobywanie bezcennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości!
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków obejmować będzie:

    • księgowanie dokumentów spółek Klientów
    • organizowanie, koordynowanie i monitorowanie księgowo-podatkowych aspektów działalności Klientów
    • sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych
    • przygotowywanie danych do deklaracji i kalkulacji podatkowych
    • raportowanie i prowadzenie bieżącej komunikacji zgodnie z wymogami Klienta
    • udzielanie niezbędnego wsparcia młodszym członkom zespołu
    • współpracę przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich i międzynarodowych
    • udział w procesie zamknięcia miesiąca
    • współpracę z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i innymi specjalistami wewnątrz firmy

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków
    • minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w księgowości,
    • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K
    • dobra znajomość języka angielskiego

    elastyczne godziny początku
    i zakończenia pracy
    przyjazna atmosfera pracy zespołowej
    wsparcie rozwoju poprzez udział w szkoleniach
    praca w siedzibie firmy bez zadań domowych ;-)
    opłacona opieka zdrowotna
    w placówkach Enel-Med
    lekcje języka angielskiego
    w godzianch pracy
    świetna lokalizacja biura
    w centrum miasta
    karta Multisport i starty
    w imprezach biegowych

    Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje. Zapoznamy się z każdym CV. Na kolejny etap rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów. Do zobaczenia!

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.