Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul: (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.” (2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Jabil Poland

Starszy Księgowy w zakresie podatków

Jabil PolandO firmie

  • Miłosna 32, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Miłosna 32

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i księgowanie dokumentów w zintegrowanym systemie SAP

  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych

  • Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych

  • Przygotowywanie zestawień i raportów: analiza transakcji Spółki, weryfikacja faktur, samodzielne przygotowanie JPK VAT (w zakresie VAT należny)

  • Usprawnianie procesów i procedur dot. rozliczenia VAT

  • Współudział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie finansowe lub ekonomiczne

  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania deklaracji VAT

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1)

  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań

  • Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki. Zatrudniamy 180 tysięcy osób na całym świecie, w naszym regionie jesteśmy jednym z największych pracodawców. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej. Możemy poszczycić się użyciem najnowszych technologii. Dbamy o naszych pracowników, oferując im rozwój i stabilne zatrudnienie. Mamy silną pozycję finansową.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje