Oferta pracy

Starszy Księgowy

PwC

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw rachunkowych i bieżącej księgowości spółek – klientów,

  • prowadzenie rozliczeń podatkowych spółek (CIT, VAT, etc), przygotowywanie kalkulacji podatkowych,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,

  • tworzenie raportów dla klientów,

  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

  • oferowanie naszym klientom rozwiązań optymalizujących ich kwestie podatkowe i księgowe,

  • efektywna komunikacja z klientami oraz współpracownikami,

  • nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

Nasze wymagania

  • min 4 letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe/rachunkowe lub na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym, znajomość innych języków będzie atutem,

  • wiedza w obszarze księgowości oraz znajomość w zakresie podatku CIT oraz VAT,

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,

  • aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole,

  • orientacja na klienta oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca w dynamicznym i prestiżowym zespole świadczącym usługi dla klientów z różnych sektorów,

  • praca w bardzo dobrej atmosferze wśród ludzi o różnych kompetencjach i profilach zawodowych,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z szerokim pakietem socjalnym (w tym prywatna opieka medyczna i system kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają swoje benefity),

  • dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu/ coachingu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin,

  • finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, ACCA,

  • możliwość brania udziału w projektach wolontariatu.

PwC

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Zespół Tax Reporting and Strategy (TRS) Accounting zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług księgowo-podatkowych dla klientów. Pracownicy TRS Accounting zapewniają naszym klientom długofalową współpracę z gwarancją najwyższej jakości usług, stabilne funkcjonowanie przejętych procesów oraz elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstw.

Przewiń do profilu firmy