Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Księgowy z językiem angielskim

KION Business Services Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Puszkarska 7J, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

KION Business Services Polska Sp. z o. o.

Puszkarska 7J

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozliczeń finansowych, księgowych, podatkowych

  • Księgowanie faktur krajowych i zagranicznych

  • Bieżąca kontrola i rozliczanie kont

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, etc) i sprawozdań do GUS

  • Nadzór nad prawidłowością plików JPK

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Sporządzanie raportów wewnętrznych / grupowych wg IFRS

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku w ramach całej grupy

  • Udział w tworzeniu budżetu

  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

  • Wsparcie merytoryczne dla kadry managerskiej

Nasze wymagania

  • Wyróżnia Cię bardzo dobra znajomość zasad polskiej rachunkowości, praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej

  • Cechuje Cię znajomość standardów IFRS

  • Dobrze poruszasz się w MS Excel i SAP

  • Znasz język angielski na komunikatywnym poziomie (min. B1)

  • Potrafisz wykazać się samodzielnością oraz rzetelnością w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wyróżnia Cię samodzielność w rozwiązywania problemów oraz podejmowaniu decyzji

  • Ważna jest dla Ciebie współpraca i praca zespołowa

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Elastyczne poranki (rozpoczynasz pracę pomiędzy 7.00 – 10.00),

  • Atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Komfortowe warunki pracy - biuro w dobrej lokalizacji (okolice Bonarki),

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Grupa KION jest wiodącym globalnie dostawcą wózków widłowych i technologii magazynowej oraz usług w zakresie rozwiązań intralogistycznych, jak również dla łańcucha dostaw. Nasze rozwiązania logistyczne zapewniają optymalny przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach sprzedaży w ponad 100 krajach.

Jesteśmy właścicielem wielu marek produktowych; Linde i STILL to wózki widłowe z segmentu premium, marka Baoli natomiast oferuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Fenwick to największy dostawca wózków widłowych we Francji, a OM na rynku indyjskim. Dematic jest światowym liderem usług w zakresie zautomatyzowanego łańcucha dostaw.

KION Business Services Polska to centrum zaawansowanych usług finansowo-księgowych dla KION Group. Realizujemy procesy w zakresie działu zobowiązań, należności, środków trwałych, transakcji bankowych, księgi głównej i raportowania.

Przewiń do profilu firmy