Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy księgowy z językiem niemieckim

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Obecnie dla naszego Klienta z Poznania, międzynarodowej firmy z branży technologicznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

    Starszy Księgowy ze znajomością języka niemieckiego
    Miasto: Gdynia
    GDY/ACC/GER

    Obowiązki:

    • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klienta,
    • Weryfikację faktur oraz wprowadzaniem danych do systemu,
    • Rozwiązywanie niezgodności w fakturach,
    • Przygotowanie i raportowaniem zestawień księgowych,
    • Kontakt z klientem.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów i księgowości
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
    • Praktyczna znajomość programu MS Excel,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta,
    • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

    Oferujemy:

    • Duze możliwości rozwoju zawodowego u miedzynarodowego pracodawcy,
    • Praca w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, karta multisport i pakiet ubezpieczeń na zycie,
    • Mozliwość rozwijania oraz doskonalenia umiejętności językowych,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.