Starszy Kupiec kategoria Business Services

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-04
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2017-09-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce. Mamy 5 browarów i zatrudniamy ponad 2 000 pracowników?
  • Należymy do Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej na Świecie i jesteśmy notowani na Giełdzie?
  • W 2016 roku sprzedaliśmy 11,7 mln hektolitrów piwa osiągając przychody netto na poziomie 2 393 mln złotych?
  • Dział zakupów ma dużą swobodę w wyborze regionalnych dostawców a kupiec w Grupie Żywiec jest partnerem dla biznesu w wyborze najlepszych rozwiązań?
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Zarządzanie powierzoną kategorią zakupową Business Services, (Flota samochodowa, Usługi HR, Usługi Administracyjne, Usługi Profesjonalne) oraz wsparcie usług komercyjnych na zasadach projektowych
  • Leadership w prowadzeniu projektów zakupowych, koordynacja potrzeb z różnych funkcji w organizacji. Zarządzanie projektami cross funkcyjnymi.
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz zarządzanie grupą dostawców z uwzględnieniem potrzeb wewnętrznych klientów
  • Analizowanie potrzeb klienta i rynku i poszukiwanie nowych dostawców oraz źródeł dostaw
  • Efektywne zarządzanie procesem zakupowym, z uwzględnieniem uproszczeń procesowych
  • Wybór dostawców, zarządzanie relacjami oraz ich okresowa ocena
  • Przygotowywanie umów z dostawcami
  • Tworzenie i nadzór nad kontraktami i zamówieniami w systemie SAP
  • Prowadzenie procesu przetargowego i negocjacyjnego
  • Poszukiwanie i rekomendowanie innowacji z rynku
  • Raportowanie osiąganych wyników

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego,
  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji i swobody w prowadzeniu rozmów na każdym szczeblu organizacji
  • Minimum 4 lata pracy w obszarze Zakupów i/lub Project Management`u
  • Doświadczenia w pracy projektowej, jako leader projektów cross-funkcyjnych
  • Dobrej znajomości systemu SAP
  • Doskonałych umiejętności negocjacyjnych
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych i analitycznych
  • Silnej motywacji do osiągania strategicznych celów firmy
  • Samodzielności
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, poz. min. B2
  • Bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwój poprzez szkolenia i programy rozwojowe oraz aktywny udział w strategicznych projektach biznesowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się