Starszy Kupiec/Senior Category Manager w Departamencie Zakupu

KAUFLANDO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kategorią produktów spożywczych oraz kilkuosobowym zespołem
  • tworzenie strategii zakupów i ich realizacja w ramach kategorii oraz negocjowanie warunków handlowych zgodnie ze strategią Kaufland
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami krajowymi i międzynarodowymi oraz pozyskiwanie nowych dostawców z wybranej kategorii produktów
  • monitorowanie i analizowanie działań konkurencji oraz śledzenie trendów rynkowych i wykorzystywanie ich do rozwoju kategorii
  • planowanie i przeprowadzanie działań promocyjnych podnoszących poziom sprzedaży.

Nasze wymagania

  • gotowość do relokacji i rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy oraz minimum 2-3 lata doświadczenia w zakupie oraz zarządzaniu zespołem i rozwijaniu potencjałów
  • bardzo dobra znajomość technik negocjacyjnych oraz umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z dostawcami
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2, znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym, znajomość systemu SAP mile widziana
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu oraz pasji w wykonywaniu powierzonych zadań
  • przesłanie CV w języku niemieckim lub angielskim – warunek konieczny.

To oferujemy

  • umowę o pracę, 15-miesięczne wdrożenie (3 miesiące w Departamencie Zakupu w Kaufland Polska, 12 miesięcy na terenie Niemiec w Międzynarodowym Departamencie Zakupu) oraz perspektywę objęcia wyższego stanowiska managerskiego w spółce krajowej w Polsce lub w innym kraju na terenie Europy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz samochód służbowy
  • indywidualne możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów oraz pokrycie kosztów związanych z oddelegowaniem do Niemiec.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu w Departamencie Zakupu i dbaj o potrzeby naszych klientów poprzez tworzenie zróżnicowanego i atrakcyjnego asortymentu. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Starszy Kupiec/Senior Category Manager w Departamencie Zakupu, Wrocław