Logo Pracuj.pl

Starszy Laborant/ka

TrenkwalderO firmie

  • Moszczanka (pow. ostrowski)
    Moszczanka (pow. ostrowski), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie próbek i wykonywane bieżących analiz laboratoryjnych (mikrobiologicznych, fizyko-chemicznych),
  • koordynacja wykonywanych badań materiałów i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • raportowanie wyników badań oraz ich archiwizacja,
  • analiza krytycznych punktów kontroli na linii produkcyjnej,
  • współudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej (procedury, instrukcje, specyfikacje).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, biotechnologia, chemia mikrobiologia, itp.),
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku (doświadczenie zdobyte w branży FMCG będzie dodatkowym atutem),
  • podstawowa wiedza z zakresu standardów i systemów zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa żywności (HACCP, IFS, BRC, itp.),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • zdolności analityczne, solidność, dokładność, zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • umowę o pracę,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Pierwszy etap rekrutacji odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Teams, kolejny bezpośrednio w firmie.

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualne oferty pracodawcy
LAB/MO/0822

Starszy Laborant/ka, Moszczanka (pow. ostrowski)