Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Magazynier

Hedan

  • Karmelkowa 66, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Hedan

Karmelkowa 66

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towarów

  • rozlokowanie towaru na regałach

  • kompletowanie, pakowanie i wysyłka towarów

  • dowóz towarów do klientów

  • udział w inwentaryzacji

  • współpraca z firmami kurierskimi

  • obsługa maszyn i urządzeń technicznych

  • dbałość o porządek w miejscu pracy oraz właściwe rozmieszczenie towarów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • prawo jazdy kategorii B

  • wykształcenie średnie

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń technicznych

  • uczciwość, dokładność , samodzielność

  • praca od pn-pt w godzinach od 8-16 , 9-17

Mile widziane

  • uprawnienia obsługi wózka widłowego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca w dni powszednie,

  • praca w firmie o stabilnej pozycji i dobrej marce

  • firmowe spotkania integracyjne

  • praca w młodym, dynamicznym zespole

  • bogaty program szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego

Hedan

Firma Hedan Sp. z o.o., od ponad 20 lat działająca w handlu w branży przemysłowej

(łożyska, technika liniowa, przenoszenie napędu, chemia techniczna, smary, uszczelnienia).

Przewiń do profilu firmy