Oferta pracy

Starszy Manager Działu Marketingu e-commerce

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie sprzedaży w relacjach z partnerami B2B i kontrahentami branży retail

  • opracowanie i egzekucja strategii współpracy z firmami z branży e-commerce

  • planowanie akcji cross- partnerskich oraz komunikacji merchantów w mediach własnych

  • bieżące monitorowanie trendów na rynku e-commerce

  • dbałość o spójną komunikację w podległym obszarze oraz zgodność ze strategią firmy oraz rekomendowanie i przygotowywanie kampanii digital dot. podległych projektów

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi i agencjami badawczymi

  • nadzór nad tworzeniem narzędzi marketingowych w obszarze e-commerce: e-merchandising, reklamy, regulaminy, e-mailing, blog, komunikaty PR, komunikaty social media

  • wdrażanie projektów centralnych w ramach podległego obszaru

  • prowadzenie i rozwijanie podległych zespołów

  • opracowywanie budżetów i odpowiedzialność za ich realizację

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy w marketingu oraz min 2 letnie doświadczenie w pracy w branży e-commerce

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 pozwalający na swobodną komunikację

  • doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem

  • umiejętność pracy w środowisku projektowym

  • doświadczenie w tworzeniu kampanii marketingowych digital

  • bardzo dobra i aktualna znajomość technik i narzędzi promocji online

  • wiedza z zakresu budżetowania poparta praktyką

  • zdolność myślenia strategicznego oraz kreowania i realizacji odważnych projektów

  • myślenie zorientowane na relację z klientem, jego potrzeby i satysfakcję z relacji z marką

  • wysoko rozwinięta umiejętność analizy i łączenia danych z różnych źródeł oraz prezentowania rekomendacji

  • doświadczenia we współpracy z agencjami (SoMe, influencerami, vlogerami, blogerami)

  • bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics, MS Excel,)

  • doskonałe zdolności interpersonalne, nastawienie na współpracę oraz budowanie długofalowych relacji

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz rozwiania obszaru w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • odpowiedzialne, autonomiczne stanowisko pracy

  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej 😊)

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie 1

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? Dołącz do #TEAMINPOST i stań się jednym z naszych bohaterów. Obecnie poszukujemy Starszego Managera działu marketingu e-commerce

Przewiń do profilu firmy