Starszy Menadżer Projektów ds. Zapewniania Jakości

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-11-22
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2017-12-22)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PM/22/11/2017/WRO

OPIS STANOWISKA:

Zarządza wszystkimi fazami testowania projektów bądź programów, włączając w to plany, zasoby, koszty, harmonogramy, produkty dostarczane przez testy oraz zapewnia przygotowanie i utrzymanie realistycznych planów jakościowych i projektowych oraz dostarcza interesariuszom odpowiednie, regularne i dokładne raporty z obszaru zapewniania jakości. Identyfikuje, ocenia i zarządza ryzykami z obszaru zapewniania jakości dla pozytywnej realizacji projektu oraz odpowiada za nadzorowanie, aktualizowanie i rozpowszechnianie standardów jakości i wskazówek dotyczących ich wykorzystywania

WYMAGANIA:
  • Koordynuje i zarządza planowaniem testów funkcjonalnych i akceptacyjnych w ramach projektu lub programu rozwojowego lub integracyjnego.
  • Bierze odpowiedzialnośd za integralnośd działao testowych i akceptacyjnych oraz koordynuje wykonanie tych czynności.
  • Udziela specjalistycznych porad i wskazówek w obszarze planowania i wykonywania testów.
  • Definiuje i komunikuje strategię testowania dla projektu.
  • Zarządza wszystkimi fazami testowania, włączając w to plany, zasoby, koszty, harmonogramy, produkty dostarczane przez testy
  • Identyfikuje możliwości usprawnienia procesów
  • Bierze pełną odpowiedzialnośd za definiowanie, dokumentowanie i udaną realizację dużych projektów w zakresie obszaru zapewnienia jakości
  • Identyfikuje, ocenia i zarządza ryzykami z obszaru zapewniania jakości dla pozytywnej realizacji projektu.
  • Zapewnia przygotowanie i utrzymanie realistycznych planów projektowych oraz dostarcza interesariuszom odpowiednie, regularne i dokładne raporty z obszaru zapewniania jakości.
  • Efektywnie kieruje zespołem testowym i podejmuje odpowiednie działania, gdy wydajnośd zespołu wykracza poza ustalone wartości.
  • Odpowiada za dostarczanie zawartości informacyjnej w organizacji z obszaru zapewnienia jakości przez zapewnienie dostępności i stosowania odpowiednich procedur, standardów, narzędzi i zasobów testowych.
  • Zarządza relacjami z interesariuszami, zapewniając dostarczenie im wszystkich potrzebnych informacji

       Wiedza o zarządzaniu jakością w IT, ze szczególnym uwzględnieniem:

  • wiedzy o testowaniu oprogramowania
  • wiedzy o zapewnianiu jakości
  • Wiedza o technologiach informatycznych
  • Znajomośd podstaw funkcjonowania instytucji finansowej
  • Ogólna znajomośd cyklu produkcji oprogramowania
  • Umiejętnośd organizacji pracy kilkuosobowego zespołu testowego, preferowane doświadczenie w pełnieniu funkcji lidera/kierownika zespołu testowego
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętnośd rozwiązywania problemów

Dodatkowe atuty:

Mile widziany certyfikat ISTQB Advanced – Test Manager

Mile widziane kursy związane z inżynierią oprogramowania, procesem testowania oprogramowania

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B wraz z pakietem socjalnym
  • udział w naprawdę ciekawych projektach przy użyciu nowych technologii
  • indywidualny wpływ na rozwój firmy
  • realizację ambitnych projektów dla jednej z największych firm w branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się