Starszy Menedżer ds. Controllingu (Menedżer/Menedżerka)

Grupa Pracuj

17 00021 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem Controllingu

  • Nadzór i udział w sporządzaniu planów finansowych rocznych, w tym budżetów oraz analiz realizacji wraz z rekomendacjami

  • Udział w tworzeniu średnio i długoterminowych planów strategicznych oraz prognoz finansowych

  • Wsparcie decyzji strategicznych poprzez sporządzanie analiz i rekomendacji dla potrzeb Kadry Zarządzającej oraz Rady Nadzorczej

  • Ocena i opracowywanie informacji rynkowych dotyczących trendów, konkurencji, zagrożeń i szans w formie analiz i prezentacji

  • Wsparcie analityczne i ścisła współpraca z biznesem

  • Opracowywanie cyklicznych raportów finansowych oraz zarządczych

  • Kalkulacja rentowności i efektywności produktów, projektów, w tym kontrola wydatków inwestycyjnych

  • Usprawnianie procesów z obszaru controllingu, w tym tworzenie i doskonalenie narzędzi controllingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 6-letnie adekwatne doświadczenie w finansach

  • Doświadczenie z bardzo dynamicznie rozwijającego się biznesu

  • Umiejętność budowania modeli finansowych (analityka, modelowanie/prognozy),

  • Praktyczna znajomość standardów rachunkowości (UoR i MSSF)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Zaawansowana znajomość Excel, Word, Power Point

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Mile widziane

  • znajomość Power BI

To oferujemy

  • Premie półroczne

  • Pracę w systemie hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Dofinansowanie do doposażenia biura domowego

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z przełożonym i przedstawicielką zespołu HR

2

Test z Excela i języka angielskiego

3

Spotkanie z Dyrektorem Finansowym

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter, portalu Robota.ua na Ukrainie oraz Softgarden w Niemczech. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy