Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Monter – Pracownik Produkcji

Berthold Sichert Sp. z o.o.

3 1003 550 brutto / mies.

Hermana Frankego 7

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • montaż szaf, obudów przy stołach montażowych

  • prace manualne

  • skręcanie, składanie elementów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • umiejętności precyzyjnej pracy z wykorzystaniem drobnych elementów

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, zleceń produkcyjnych

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • pracę od pon. do pt. w godz. od 6:00 do 14:00 (tylko jedna zmiana)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę , wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • pakiet medyczny dla pracowników

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim

  • parking samochodowy i rowerowy ,” owocowe środy”

  • szkolenia wewnętrzne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Firma Berthold Sichert Sp. z o.o zajmuje się produkcją wielofunkcyjnych szaf zewnętrznych oraz cokołów wykonanych z poliwęglanu. Nasz asortyment stanowią wyroby dla sektora kolejowego i telekomunikacyjnego.

Przewiń do profilu firmy