Oferta pracy

Starszy Operator Narzędziowni – Frezer

Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa 3-osiowej frezarki CNC z dodatkową podzielnicą na 4 i 5 oś.

  • samodzielne wytwarzanie przyrządów specjalnych na potrzeby wydziałów produkcyjnych

  • obsługa narzędzi ręcznych

  • przestrzeganie procedur jakościowych i BHP

  • monitorowanie stanu technicznego maszyn

  • praca z dokumentacją produkcyjną

  • wstępna kontrola jakości wykonywanych elementów

  • wydawanie i przyjmowanie oprzyrządowania

  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (mile widziane w kierunku mechanika, obróbka skrawaniem, ślusarz/szlifierz)

  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze frezarek 3-osiowych i 5-osiowych

  • pełna samodzielność w programowaniu frezarek z poziomu pulpitu w Heidenhain 640

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (obróbka metalu)

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programu MS Excel

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami

  • wysoka sumienność i staranność w wykonywanych zadaniach

  • nastawienie na wysoką jakość

  • dążenie do samorozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • wysoka motywacja do dzielenia się wiedzą

  • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • bezpośrednie, stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość uczenia się (nowe technologie, nowoczesne narzędzia)

  • poznanie przyszłego miejsca pracy, przełożonego, współpracowników

  • bezpieczeństwo pracy, czystość, ergonomię na najwyższym poziomie

  • dodatkowe benefity: program emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie, platforma kafeteryjna

  • wspieranie rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie studiów i kursów językowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru