Starszy operator - Szef zmiany

WORK EU sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla naszego Klienta z terenu województwa łódzkiego

szukamy  osoby na stanowisko:

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Nadzór na procesem produkcyjnym rur wielowarstwowych,
  • Wsparcie techniczne podczas wdrażania zmian dla wyrobów, których  wyniki  parametrów są niezgodne,
  • Optymalizacja  parametrów  procesu produkcji   wyrobów  gotowych pozwalająca na doskonalenie procesu,
  • Optymalizowanie  kosztów  produkcji i poprawa  jakości  wyrobu,
  • Zarządzanie podległym zespołem,

Nasze  oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
  • Znajomość procesu produkcji rur wielowarstwowych
  • Polecane doświadczenie na stanowisku operatora, inżyniera procesu lub szefa zmiany w firmach produkujących rury wielowarstwowe z tworzyw sztucznych.
  • Elastyczne i aktywne  podejście do zadań
  • Zorientowanie na cel
  • Zdolności przywódcze
  • Doskonała organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Uczciwość i rzetelność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Benefit frekwencyjny
  • Pakiet szkoleń zawodowych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy