Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Opiekun Klienta Biznesowego

A+V Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 0609 390 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0609 390 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Skierniewicka 16

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami biznesowymi

  • umawianie i prowadzenie spotkań z Klientami

  • analiza potrzeb Klienta i doradztwo techniczno-handlowe

  • przygotowanie ofert z propozycją wartości i prezentacją rozwiązań dla Klienta

  • negocjowanie warunków i umów handlowych

  • realizacja strategii i planów sprzedażowych poprzez aktywne poszukiwanie klientów i szans sprzedażowych

  • stała współpraca z zespołem sprzedażowym i zespołem wsparcia technicznego

  • aktywny udział w biznesowych wydarzeniach i społecznych inicjatywach organizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • proaktywna postawa, wysokie zaangażowanie, szczerość, lojalność, ambicja i chęć rozwoju

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista i profesjonalizm

  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania własnego czasu

  • wykształcenie wyższe

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B poparte sukcesami

  • znajomość branży AV, IT lub Fit-out

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w zespole najbardziej doświadczonych osób w branży AV / IT

  • pracę w firmie będącej liderem rynku AV / IT; która realizuje projekty dla globalnych spółek

  • wynagrodzenie zasadnicze zgodnie z obowiązującą w firmie siatką wynagrodzeń i rozwoju zawodowego od 7.060 do 9.390,00 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności, plus premia do 25% wynagrodzenia zasadniczego

  • system szkoleń zapewniający rozwój osobisty i zawodowy

  • współfinansowane ubezpieczenie zdrowotne i karta Multisport

  • pracę w fajnej, inspirującej atmosferze

O nas

Projektujemy i integrujemy systemy audiowizualne.

Zajmujemy się sprzedażą systemów multimedialnych i audiowizualnych do przestrzeni biznesowych takich jak biura, hotele centra konferencyjne.

Systemy AV, które wdrażamy, ułatwiają pracę zdalną i zapewniają wzrost efektywności pracy.

Realizujemy również projekty dla sektora publicznego — muzea i centra nauki. Projektujemy nowoczesne ekspozycje mające na celu przekazanie wiedzy i informacji w angażujący sposób dla zwiedzającego.

Więcej o nas dowiesz się na www.aplusv.pl