Oferta pracy

Starszy opiekun klienta w Biurze Sprzedaży Krajowej Nawozów

ANWIL S.A.

  • Toruńska 222, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

ANWIL S.A.

Toruńska 222

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zawartych kontraktów na dostawy nawozów oraz monitorowanie we współpracy z Biurem Zarządzania Finansami limitów kredytowych

  • Tworzenie kontraktów/zleceń w systemie SAP

  • Prowadzenie korespondencji handlowej

  • Realizacja zamówień we współpracy z Biurem Logistyki, Obszarem produkcji, Biurem Zarządzania Finansami

  • Analiza realizacji zobowiązań kontraktowych kontrahentów w zakresie sprzedaży nawozów

  • Tworzenie kontraktów, porozumień oraz aneksów

  • Prowadzenie windykacji miękkiej u klientów

  • Utrzymywanie relacji z klientami oraz wizyty u klientów związane z negocjowaniem umów i kontraktów

  • Planowanie i weryfikacja planów sprzedaży, analiza raportów i prognoz dotyczących rynku

  • Monitorowanie poziomu realizacji planów sprzedażowych

  • Tworzenie harmonogramów sprzedaży

  • Monitoring cen na rynku krajowym i zagranicznym oraz prognozowanie zmian istotnych czynników cenotwórczych

  • Analiza polityki cenowej oraz raportowanie efektów sprzedaży

  • Udział w pracach zespołów projektowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunkach: ekonomia, sprzedaż, finanse i rachunkowość

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności w obszarze sprzedaży

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość programu SAP

  • Prawo jazdy kat. B

  • Orientacja na klienta i wyniki

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Samodzielność w działaniu

  • Profesjonalizm i umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Pracę w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

ANWIL S.A.

ANWIL S.A. należy do Grupy ORLEN, największego koncernu multienergetycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy jednym z czołowych europejskich producentów nawozów azotowych i jedynym wytwórcą suspensyjnego polichlorku winylu w Polsce. Eksportujemy swoje produkty do blisko 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz:

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej