Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Planista Jakości

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie nowych projektów w zakresie montażu silnika i produkcji komponentów zgodnie z planem jakości.
    • Udział w analizie rodzajów i skutków możliwych błędów P- FMEA oraz we wdrażaniu działań zapobiegających powstawaniu błędów.
    • Współtworzenie planów kontroli dla nowych projektów oraz ich aktualizacja  w procesie seryjnym.
    • Opracowywanie instrukcji sprawdzania.
    • Przeprowadzanie oceny krótkoterminowej zdolności maszyn i zdolności procesu zarówno w fazie  przedseryjnej jak i w produkcji seryjnej.
    • Planowanie i koordynacja wzorcowania części in house, ocena i zatwierdzanie wzorców oraz rejestracja wyników w systemie zarządzania jakością dostawców.
    • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych pracowników.
    • Udział w spotkaniach projektowych i raportowanie zagadnień jakościowych.
    • Udział w wymianie doświadczeń i ustalaniu standardów planowania jakości z innymi planistami jakości we wszystkich lokalizacjach w Daimler AG.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym.
    • 5-letnie doświadczenie w sektorze jakości, doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów.
    • Dobra znajomość procesów obróbki mechanicznej, znajomość procesów montażowych.
    • Znajomość APQP, FMEA, SPC, PPAP lub VDA2.
    • Znajomość standardów jakości ISO i VDA.
    • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą: „Udzielam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego (obecnym i przyszłymi), zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w w/w celach przez spółkę Daimler AG z siedzibą w Stuttgarcie (Niemcy).”