Oferta pracy

Starszy Planista - Logistyk

Freightliner PL O firmie

  • Brzesko

    Brzesko, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie procesu przewozowego – opracowanie tygodniowych i miesięcznych harmonogramów przewozowych oraz rozliczenie ich realizacji;

  • monitorowanie ruchu pociągów oraz bieżąca aktualizacja planów przewozowych;

  • ścisła współpraca z klientami spółki;

  • współpraca z osobami bezpośrednio odpowiedzialnymi za realizację przewozów.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność analitycznego myślenia;

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych - preferowane kierunki: transport, logistyka (ewentualnie średnie techniczne w specjalizacji związanej z transportem);

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • doświadczenie i znajomość branży logistycznej (w szczególności zagadnień związanych z transportem intermodalnym);

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność;

  • dodatkowym atutem będzie: znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania transportu kolejowego lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • rozwój w firmie, w której 86% pracowników twierdzi, że to Najlepsze Miejsce Pracy, co zostało potwierdzone prestiżowym certyfikatem Great Place To Work w 2019 r. i w 2020 r.;

  • możliwość udziału w projektach non-profit wspierających organizacje społeczne;

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe);

  • pracę w nowoczesnym biurze, w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy (Metro Politechnika) w młodym, dynamicznym i rozwijającym się zespole;

  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia w obowiązki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Freightliner PL

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną, dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie, którego większościowym udziałowcem jest wiodący fundusz inwestycyjny Brookfield. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.