Logo Pracuj.pl

Starszy Planista Materiałów Move

PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Michrów (pow. grójecki)
    Michrów (pow. grójecki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przyczynianie się do utrzymania ciągłości produkcji w Zakładach Produkcyjnych poprzez zapewnienie surowców i materiałów w odpowiednim czasie, w odpowiedniej ilości i odpowiedniej jakości. Wspieranie planowanie produkcji w celu naświetlenia i wyeliminowania braków (niedoborów) w dostępności materiałów
  • Przyczynianie się do właściwego przeprowadzenia Promocji zgodnie z planem marketingowym
  • Przyczynianie się do zapewnienia odpowiedniej jakości surowców zgodnie ze standardami PEPSI oraz wewnętrznymi wymaganiami produkcji.
  • Koordynowanie prac podległych Specjalistów ds. Zapewniania Materiałów, których główne obowiązki to:
  • Koordynacja dostawy materiałów w celu unikania opóźnień lub niedoborów w produkcji,
  • Kontrola ilość innych materiałów składowanych w magazynie wymaganych w planach produkcyjnych, przygotowuje roczne i miesięczne plany dostaw w celu zoptymalizowania poziomu materiałów w magazynie,
  • Współpracowanie z dostawcami w zakresie ilości i terminów dostaw innych surowców dla zoptymalizowania pozomu materiałów w magazynie,
  • Współpracowanie z zespołem ds. zakupów w celu zapewnienia punktualnej implementacji działalności promocyjnych,
  • Wspieranie produkcji, magazynów i działu jakości w pozyskiwaniu od dostawców materiałów,
  • Współpraca z urzędami/agencjami celnymi w imporcie materiałów, jeśli wystąpi taka potrzeba,
  • Wspieranie finansów w określaniu wartości zasobów materiałowych w terminach miesięcznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • dobra znajomość języka angielskiego (głównie czytanie, pisanie)
  • umiejętność obsługi aplikacji MS Office (głównie Excel)
  • znajomość zintegrowanych systemów do zarządzania łańcuchem dostaw
  • umiejętności analityczne
  • zrozumienie specyfiki pracy fabryk
  • znajomości podstawowych zasad zarządzania zapasem i polityki magazynowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny

PepsiCo Consulting Polska Sp. z o.o.

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.

Starszy Planista Materiałów Move, Michrów (pow. grójecki)